{ }

Aromaterapia

„ Aromaterapia je vhodná pre tých, ktorí veria, že pre dobro veci,
pre našu sociálnu a emočnú pohodu,
by sme mali esenciálnymi olejmi ovplyvňovať seba aj iných.“
Petra Biháry

Príroda ukryla svoju esenciálnu silu do rastlín. Vďaka destilérom, sa môžeme takmer kedykoľvek opájať vôňou a prijímať molekuly plné liečivej, povzbudzujúcej, či sedatívnej sily. Aromaterapia a jej metódy aplikácie môžu vedome alebo nevedome pôsobiť do našich vzťahových, sociálnych i emočných polí, môžu nám pomôcť obnoviť stratenú rovnováhu.

V procese odborného aromaporadenstva si môžeme vhodne vybrať zo širokej škály a ponuky esenciálnych olejov. Rastlinné aromatické silice sa tak môžu pre nás stať zdrojom jemnej individualizovanej voňavej pomoci. Vhodná „aroma intervencia“ tak môže prispieť k zlepšeniu kvality nášho pracovného či rodinného života. Telesné, emočné či sociálne napätie môžeme uvoľniť prostredníctvom esenciálnych olejov. Sociálne, či emočne stresujúce udalosti majú významný vplyv na náš mozog a na naše telesné funkcie, súčasne predstavujú významný rizikový faktor pre rozvoj rôznych ochorení.

Odborný aromaterapeutický prístup je záruka významnej, praktickej a aj voňavej podpory a pomoci v rôznych životných procesoch i obdobiach.