Celostné odborné poradenstvo

"ODBORNÉ SPREVÁDZANIE VNÚTORNÝMI PROCESMI."

Balance life vám ponúka komplexný individuálny prístup v podobe jednorazových stretnutí alebo sériu konzultácií, v ktorých k vašim ťažkostiam a nepohode pristúpime z rôznych perspektív. Zastávame názor, že klient potrebuje celostnú, komplexnú podporu a sprevádzanie. Poradca má byť citlivý, vnímavý a vysoko kvalifikovaný, aby rozhýbal, mobilizoval a ovplyvnil rôzne oblasti života klienta. Vo svoje práci uprednostňujeme eklektické prístupy,  vychádzame z holistickej predstavy o človeku, využívame rôzne poradenské prístupy, overené odborné metódy, jemné a účinné postupy. 

Spolu preskúmame Vaše schopnosti autoregulácie, zistíme, čo Vám chýba k tomu, aby ste viedli vyvážený život.  Naučíme Vás ako nájsť stratenú vnútornú rovnováhu, ako mobilizovať vnútornú silu tak, aby ste boli schopní optimálneho výkonu a tešili sa zo života. Prostredníctvom rôznych relaxačných a somatických techník podporíme Vašu flexibilitu a odolnosť. 

U nás nájdete pokojné miesto, kde si môžete premyslieť smerovanie Vášho života, zvážiť rôzne postupy a riešenia Vašich životných situácií. Poskytneme Vám nový pohľady na zmysel udalostí vo Vašom živote.