Aura-Soma®

„Váš príbeh vo farbách.“

aurasoma-logoAura-Soma je farebný systém (Colour-Care-System), ktorý prostredníctvom farieb, prírodných esencií pôsobí na telo, dušu i myseľ. Vplyvu farieb podliehame všetci, často viac, než si vôbec uvedomujeme. Celý náš život je farebný. Farby sa dokonca stali významnou súčasťou nášho jazyka. Prostredníctvom nich popisujeme svoj telesný stav, city, postoje i duchovné prežitky. Farba je koncentrácia určitej svetelnej frekvencie, ktorá na nás pôsobí, povzbudzuje, priťahuje či odpudzuje. Každá z farieb má jedinečný účinok a môže byť použitá na stimuláciu či harmonizáciu hlbších rovín vedomia.

V systéme Aura-Soma je farba kľúčom k pochopeniu seba samého na najhlbších úrovniach. Každý flakón vám môže pomôcť spojiť sa s podstatou vašej duše, rozpoznať jej úlohu. Aura-Soma farebné flakóny sa vzťahujú k rôznym aspektom vedomia i fyzickej existencie. Ich aplikácia pomáha revitalizovať telo  i jemnohmotné energetické polia a obnoví rovnováhu vo všetkých úrovniach vášho bytia.

Farba je nositeľka množstva posolstiev, ktoré hovoria o rôznych našich skúsenostiach. Aura-Soma farebný systém má presný pohľad na kľúčový význam každej farby a to tvorí základ konzultácie. Klient si vyberie štyri flakóny Equilibrium. Prvý predstavuje dušu, aktuálnu situáciu, ktorú klient potrebuje pochopiť. Druhý flakón vyjadruje minulosť, prekážky na ceste a dary, ktoré môže klient získať. Tretie eqiulibrium zrkadlí prítomnú situáciu a štvrtý odhaľuje aké energie prichádzajú z budúcnosti. Pre potreby užívania sa odporúča druhý flakón vo výbere. Konečné rozhodnutie je však na klientovi.

Srdcom systému Aura-soma sú dvojfarebné flakóny, tvorené z oleja a vody, v pomere 1:1. Emulzia, ktorá vzniká premiešaním týchto dvoch zložiek sa nanáša na telo. Flakóny sú vytvorené z prírodných zložiek, rastlinných výťažkov, esenciálnych olejov, niektoré obsahujú napr. smaragd, topás či iné kryštály.

Druhú časť systému tvoria POMANDRE . Pôsobia na elektromagnetické pole obklopujúce naše telo. Posilňujú, čistia a harmonizujú aurický obal, čím zlepšujú jeho ochranu. Každý z pätnástich pomandrov je zameraný na určité energetické centrum (čakru), vnáša do nej špecifické energetické kvality.

KVINTESENCIE v porovnaní s pomandrami pôsobia oveľa jemnejšie a hlbšie. Vytvárajú spojenie s energiou vnútorných rovín nášho bytia a tým pomáhajú rozvinúť naplno náš potenciál. Kvintesencie povznášajú a sú prostriedkom vďaka ktorému môžete nadviazať kontakt s tzv. majstrovskými energiami. Doporučujú sa používať pri meditácií, či kontemplácií.

ARCHANJELSKE ESENCIE sa svojim pôsobením podobajú Kvintesenciám. Pomáhajú nám zbaviť sa starých schém správania sa a oživujú naše skryté zdroje.

PRIESTOROVÉ KONDICIONÉRY sú výborný prostriedok, ktorým jednoducho a ľahko pozmeníte energiu v priestore. Každý z 30 osviežovačov obsahuje špeciálnu harmonickú zmes rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov, ktoré posilnia, vyživia a presvetlia váš priestor.

Chcete spoznať váš dátum narodenia vo farbách a odhaliť zmysel vášho života? Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás - Spájame odborné znalosti s citlivosťou a intuíciou terapeuta

Obsah internetovej stránky vrátane textov, fotografií, grafiky je chránený autorským právom. Kopírovanie a šírenie z tejto stránky za akýmkoľvek účelom, tiež jeho šírenie formou ponuky na inej webovej stránke bez písomného súhlasu autorky je trestné.