Vaše skúsenosti

 Alžbeta (25)

Ak rovnako ako ja prestávate veriť tomu, že vyliečiť sa môžete jedine klasickou medicínou, tak potom práve pre vás som napísala týchto pár riadkov.

Nezáleží na veku, jedine na vás a na tom, ako sa cítite. Ja som mladý človek, ale niekedy mám pocit, že moje telo je oveľa staršie. Nehovorím o výzore, ale o životnej energii, ktorá vo mne prúdi, a ktorá by mala byť liekom pre všetky moje fyzické a duševné problémy. Vyskúšala som už čo to, ale takmer všetko zlyhalo alebo možno lepšie povedané, zlyhala moja vytrvalosť a viera. Napriek tomu stále silnejšie a intenzívnejšie pociťujem, že uzdravenie je na blízku. Za tento pocit ďakujem aj Kraniosakral balancing, na ktorú chodím už niekoľko mesiacov. Ak očakávate masáž, pri ktorej vám masírujú telo, nie je to úplne tak. Moje osobné skúsenosti sú rôzne, ale vždy ma dokážu milo prekvapiť. Pri prvých stretnutiach sa mi stávalo, že som nehybne ležala a bez môjho pričinenia sa mi hýbali prsty na rukách a chodidlách. Pociťovala som veľkú koncentráciu tepla a jemného brnenia v panvovej a brušnej oblasti. Po terapii som ešte niekoľko dní v nohách cítila, akoby mi v nich neustále niečo tieklo, ako keď vám po nohách steká voda. Pri mojej diagnóze funkčná sterilita je Kraniosakral balancing doplnková alternatívna terapia. Po stretnutiach sa mi stávalo, že som výrazne cítila a niekedy ma aj boleli bedrové kĺby a kostrč. Zdalo sa mi, že sa prestavovala celá spodná časť môjho tela do správnej polohy. Na moje veľké prekvapenie som začala mať pravidelnú menštruáciu, čo považujem za absolútne najväčší úspech.

Petra mi veľmi často pomáha uvoľňovať moju hlavu. Je dosť pravdepodobné, že väčšina mojich problémov pramení práve z nahromadeného a zablokovaného napätia v nej. Keď mi drží hlavu, je to ako keď po veľkej búrke nastane absolútne ticho a pokoj. Som len ja a pocit, že všetko je v poriadku. Niekedy mám pocit, akoby mi v hlave niečo bublinkovalo, ako keď vrie voda, alebo ako keď sa niečo prelieva. Inokedy cítim jemné šteklenie v perách a na jazyku. Verím tomu, že práve tieto príznaky sú prejavom toho, že sa z mojej hlavy uvoľňuje stres a hlboko zakorenená krivda z minulosti. Dokonca sa mi v poslednom čase sníva s ľuďmi, na ktorých mám ťažké srdce. Sú to však pozitívne sny, v ktorých je všetko v poriadku. Myslím si, že tam, kde sa stretáva viera a ochota uzdraviť sa s ochotou pomôcť profesionálnymi skúsenosťami a danosťami, nemôže existovať nič iné, len cesta za úspechom. Prajem ho sebe, ale aj vám všetkým. 


Kontaktujte nás - Spájame odborné znalosti s citlivosťou a intuíciou terapeuta

Obsah internetovej stránky vrátane textov, fotografií, grafiky je chránený autorským právom. Kopírovanie a šírenie z tejto stránky za akýmkoľvek účelom, tiež jeho šírenie formou ponuky na inej webovej stránke bez písomného súhlasu autorky je trestné.