Články

Keď nám sny radia

Sny odzrkadľujú udalosti nášho života na metaforickej úrovni a sú schopné nás zasiahnuť na hlbokej úrovni. Tvoria významnú časť našej existencie.

Celý článok...

Veriť či nie intuícii?

Intuícia je prirodzená schopnosť v každom z nás. Vnímame ju ako vnútorný pocit, hlas, inštinkt, čo nás navádza niekam ísť, niečo urobiť a podobne.

Celý článok...

Nájdite si svoj amulet či talizman

Skúškami na vysokej škole ste prechádzali pomocou retiazky či prívesku, ktorý vám prinášal šťastie? Pravdepodobne ste vtedy ani len netušili, že máte v rukách talizman.
Celý článok...

O vašom nadaní vraj rozhoduje i hodina narodenia

Možno ani neviete, že každému znameniu zverokruhu je priradený i lúč osobnosti. Ten vám môže pomôcť rozpoznať, ako sa máte realizovať či napríklad ako odstrániť nejaké svoje nedostatky.
Celý článok...

Keď s nami cvičí pubertiak

Najbúrlivejším obdobím života je práve dospievanie. Máte i vy doma adolescenta? Nuž, nemáte to ľahké, ale verte, nejeden rodič toto obdobie svojho dieťaťa musel „predýchať“.

Celý článok...

Hodíte sa k sebe?

S niekým si rozumieme viac s iným menej. Podľa čoho zistiť, že on je pre vás ten pravý?

Celý článok...

Keď máte chuť pomstiť sa

Vraví sa, že pomsta je sladká. Je tomu však naozaj tak? Ak nám niekto ublíži, a my mu to nejakým spôsobom vrátime, dostaví sa blažený pocit zadosťučinenia?

Celý článok...

Keď sa muž neozýva

Stretli ste muža, ktorý sa vám od prvej chvíle páči. Pomaly sa oťukávate a tešíte, že vzťah sa pekne rozvíja. A zrazu nič...

Celý článok...

Sex na prvom rande, áno či nie?

Určite ste už počuli teóriu, že sex by sa mal konať až vtedy, ak máte za sebou aspoň tretie rande. Čo je na tom pravdy?
Celý článok...

Vyberáme si partnera podľa otca?

Má vplyv naše podvedomie na výber partnera a my sa intuitívne prikloníme k tomu mužovi, ktorý nám (povahovými črtami, mimikou či výzorom) pripomína otca?

Celý článok...

Keď vzťah s otcom škrípe

Príjemná atmosféra v rodine je základom pre zdravý vývoj detí. Naštrbením vzájomnej dôvery si neraz do dospelosti prenášame trpké skúsenosti...

Celý článok...

Mám ťa rád či milujem ťa. Je v tom rozdiel?

Hovorí vám váš drahý, mám ťa rád a vy by ste rady počuli iné vyznanie? Netrápte sa, a zabudnite na slovíčka...

Celý článok...

Nie ste z neho až tak paf?

Boli ste si dať spolu drink či kávu, a on vás pozval do kina. Nuž, ak máte o dotyčného záujem všetko je v najlepšom poriadku. Ale, čo robiť ak nie?

Celý článok...

Máte problémy vo vzťahu? Pomôže vám more

Ak chcete vyriešiť partnerské problémy, nemusíte hneď utekať do najbližšej cestovnej kancelárie a zaplatiť si dovolenku pri mori. Stačí, keď vyskúšate morské esencie...

Celý článok...

Zabudnite na konzervatívnosť a ozvite sa mu prvá

Prvé rande prebehlo úspešne. Vymenili ste si telefónne čísla a dohodli sa, že si zavoláte...

Celý článok...

Ako si udržať vzťah i po rokoch?

Nájsť si partnera, zaľúbiť sa a čakať, že už bude všetko ideálne, je naivná predstava dievčat v pubertálnom veku. Realita je však iná...

Celý článok...
Kontaktujte nás - Spájame odborné znalosti s citlivosťou a intuíciou terapeuta

Obsah internetovej stránky vrátane textov, fotografií, grafiky je chránený autorským právom. Kopírovanie a šírenie z tejto stránky za akýmkoľvek účelom, tiež jeho šírenie formou ponuky na inej webovej stránke bez písomného súhlasu autorky je trestné.